Kupuj bezpiecznie
bezpiecznezakupy1.jpg

Notujemy coraz większy postęp w branży komputerowo – internetowej. Rozwija się każdy poszczególny element, produkt, proces wchodzący w jej skład. Weźmy na przykład kwestie bezpieczeństwa w trakcie prowadzenia działalności przez Internet. Zabezpieczone powinny być nasze konta pieniężne, dane osobowe, poufne informacje i nawet wirtualne poczty, gdyż nie trzeba wkładać wiele wysiłku, by móc się do niej włamać.

Dlatego też nasz sklep korzysta z zabezpieczeń oferowanych przez certyfikaty SSL. Dzięki temu zapewniamy poufność transakcji naszych klientów i nie narażamy ich na straty finansowe.

Certyfikaty SSL gwarantują wiarygodność serwera lub sieci www oraz świadczenie usług zgodnych ze światowymi standardami. Dzięki nim możemy bez problemów korzystać z aukcji i sklepów internetowych, gdyż czujemy, iż nasze transakcje zostały odpowiednio zabezpieczone. Certyfikaty SSL dbają więc nie tylko o nasze własności materialne, ale także emocjonalne – zapewniają poczucie kontroli, dzięki nim ze spokojem możemy wykonywać naszą pracę.

Robimy wszystko, żeby Twoje pieniądze były bezpieczne!

Jak nasz sklep dba by nikt nigdy nie poznał Twoich prywatnych danych?

Realizując transakcję zawsze:

  • zapewniamy poufność danych,

  • wysyłamy ubezpieczone paczki,

  • gwarantujemy bezpieczeństwo płatności,

  • stosujemy szyfrowanie SSL takie jak na witrynach banków internetowych

bezpiecznezakupy22.jpg

Formy płatności

W naszym sklepie masz kilka sposobów płatności do dyspozycji. Poniżej krótkie opisy każdego z nich.

  • Szybki przelew internetowy poprzez system przelewy 24 i karty płatnicze:

Cała operacja zajmuje tylko chwilę, nie musisz wpisywać żadnych danych, kopiować numeru konta itp. System wykona to za Ciebie i przekieruje automatycznie na stronę Twojego banku lub karty płatniczej, a Ty jedynie potwierdzisz wykonanie przelewu (nie obawiaj się, że dane odbiorcy na przelewie należą do jakiejś innej firmy niż RS Sport – pieniądze wpływają najpierw do firmy przelewy24, a dopiero później do nas). Po chwili dostajesz potwierdzenie pomyślnie przeprowadzonej transakcji na swoją skrzynkę pocztową. Twój udział w transakcji w tym momencie się kończy i do pracy wkraczamy my – możemy od razu przejść do realizacji zamówienia. 

  • Przelew tradycyjny:

Podobnie jak wyżej, ale wszystkie dane musisz wpisać ręcznie (wszystkie potrzebne dane otrzymasz w mejlu po złożeniu zamówienia). Zanim zabierzemy się do realizacji zamówienia musimy jednak poczekać aż Twoje pieniądze dotrą do nas na konto (co czasem może potrwać dłuższy czas). Dane do przelewu znajdziesz tutaj 

  • Płatność przy odbiorze:

Zamawiasz towar, a za przesyłkę zapłacisz dopiero, gdy będziesz odbierał ją od kuriera.

 RS Sport to po prostu profesjonalizm i bezpieczeństwo

Staramy się by zakupy w RS Sport były bardzo łatwe. Nie chcemy byś tracili czas.

Siedząc wygodnie w domu zamawiasz produkt. Jeśli rozmyślisz się, możesz anulować zamówienie mailem lub przez telefon.

Przy zakupach często pojawiają się nieoczekiwane wątpliwości i pytania. My pomożemy Ci je rozwiązać! Nasi konsultanci udzielą profesjonalnej porady i przekażą rzetelne informacje. Możesz zadzwonić lub wysłać maila.